Мода и убавина

КОШУЛАТА НЕ ИЗДРЖА: Жаки му се спротистави на ладното време и објави жешка фотографија

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

Атрактивната Жаки од Прилеп објави фотографија на која се гледаа дека кошулата е ставена на слатки маки, и не успеала да го издржи отпорот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ