All for Joomla All for Webmasters
Мода и убавина

КОШУЛАТА НЕ ИЗДРЖА: Жаки му се спротистави на ладното време и објави жешка фотографија

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

Атрактивната Жаки од Прилеп објави фотографија на која се гледаа дека кошулата е ставена на слатки маки, и не успеала да го издржи отпорот.

ВРВОТ