Живот и стил

ЖАКЛИНА ЖАКИ СЕ СПРОТИСТАВИ НА МИНУСНИТЕ ТЕМПЕРАТУРИ: Нова фотосесија на атрактивната русокоса

Атрактивната русокоса, прилепчанката Жаклина Жаки после подолго време реши повторно да позира. Овај пат таа објави фотографии со кои што му се спротиставува на ладното време.

Во прилог може да ги погледнете сликите што и самата ги објави на својот профил, за кој веруваме дека мамат воздишки.

Posted by Zaklina Lina on Saturday, January 19, 2019

📸😊

Posted by Zaklina Zaki on Friday, January 25, 2019

Posted by Zaklina Lina on Wednesday, January 23, 2019

Очекуваме Ваши коментари 🙂

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top