All for Joomla All for Webmasters
Дизајн

ЕКСКЛУЗИВНО: Новогодишната атмосфера во домот на колумнистот Керпичоски (ФОТО)

Семејството на колумнистот Костадин Керпичоски од Прилеп ја покажа новогодишната елка во нивниот дом. Во прилог погледнете ги фотографиите.


Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВРВОТ