Забава

„Пушти го бојлерот“ – најјаката зафрканција на ТВ до сега

Па што има малиот да се мачи да се качува до горе кога и вака може да му каже на стариот да го пуште бојлерот и да завршиме работа. И онака стариот гледа Јади Бурек што има малиот да се мачи да излегува по ладното.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ