Забава

Здраво, Стефи дали се знаеме ?!

Иако предходно ја споделивне веста за Викторе има ли мајкати шваљера која според нас е No.1 за оваа недела, Здраво,Стефи дали се знаеме успеа да ги сруши сите рекорди и според нас го завзема лидерството за оваа недела. Се надевам дека и виде го делите истото мислење, нели ?!


Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ