Забава

Еве ме на кревет, допирам гради

Иако предходно ја споделивне веста за Викторе има ли мајкати шваљера и Здраво,Стефи дали се знаеме која што за кратко време успеа да ги сруши сите рекорди и според нас го завзема лидерството за оваа недела, ни стигна фотографија од наш верен читател која што не можеме никако а да не ја споделиме истата со вас.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ