Забава

Како да станете Beatboxer ?! (Видео)

Сигурно уште од мали некој сакале да станат Beatboxer, додека пак други слушале и не можеле да веруваат како тоа може да се изведе. Па, благодарение на Симон сите вие што сакате да научите Beatbox ќе научите како се прави тоа, издвоете неколку минути и погледнете го видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ