Македонија

Прекрасна фотографија од невремето што го зафати Скопје

Неверојатна фотографија ни пристигнува од невремето што го зафати Скопје. Автор на истата е Дарко Тодоровски. Погледнете што успеал Дарко да фати со неговиот објектив.

Како и видео од МОМЕНТОТ !!!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ