Македонија

“Оставки во Македонија пат ? Треба ли да има жртви за да се чисти автопат ?”

Се чини снегот не престанува да ги изненадува од “Македонија пат”?

Автопатот Скопје-Велес во моментов изгледа вака:

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top