Балкан / Регион

Поплави во Србија – некои делови се евакуираат (Видео)

поплави во србија

Силно невреме проследено со обилни врнежи од дожд и силен ветер попладнево ја зафатија Србија. Обреновац се чини е најпогоден каде делови од овие населени места веќе се евакуираат.

Во продолжение погледнете го видео материјалот од Обреновац.

BARIČ OKO 17 ČASOVA… Sledi izveštaj…

Posted by Obrenovac Moj Grad on Friday, June 29, 2018

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top