All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

Поплави во Србија – некои делови се евакуираат (Видео)

поплави во србија

Силно невреме проследено со обилни врнежи од дожд и силен ветер попладнево ја зафатија Србија. Обреновац се чини е најпогоден каде делови од овие населени места веќе се евакуираат.

Во продолжение погледнете го видео материјалот од Обреновац.

BARIČ OKO 17 ČASOVA… Sledi izveštaj…

Posted by Obrenovac Moj Grad on Friday, June 29, 2018

ВРВОТ