Забава

Skype зафрканции Vol.2

Група на деца се собрале на Скајп и меѓусебно зборат и ги наговараат “Кифле” да започне кавга со друг член од групниот скајп разговор. Додека “Кифле” зарипнува пцуејќи другите се отепуваат од смеење. Погледнете го видеото !!!

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top