Забава

НЕВЕРОЈАТНО: Нема да верувате како настанал POKE и BLOCK на фејсбук …

Фејсбук нуди многу можности и истите од ден на ден се се подобри и подобри. Фејсбук постојано воведува промени, некои наидуваат на позитивни некој на негативни коментари од страна на корисниците.

Но, едно што до сега беше тајност е тоа како настанале POKE и BLOCK на фејсбук.

Еве како настанале POKE и BLOCK на фејсбук …

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ