Технологија

Со само три клика откријте колку луѓе ве блокирале на Фејсбук!

Повеќето од вас се запрашале колку луѓе ве блокирале на Фејсбук. Со помош на едноставна апликација за неколку секунди, сега можете да откриете колку луѓе ве блокирале на најпопуларната социјална мрежа.

Потребно е да кликнете на овој ЛИНК и да ги следите инструкциите. За неколку секунди ќе ги видите резултатите.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ