Македонија

Почина 19 годишно момче на плажа Градиште

Како што пренесува порталот Охрид1, деветнаесетгодишно момче починало на плажата Градиште. Интервенирала и брзата помош, но била констатирана смрт.

Според неофицијалните информации на телото на момчето нема траги на насилство.Се очекува СВР Охрид да излезе со повеќе детали.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ