Забава

Кога ќе ти текне дека си ставил кафе пред 20 минути (GIF)

Често пати ни се има случено да ставиме кафе и за момент да седнеме на Фејсбук. Но тој момент не трае кратко, епилогот најчесто е претечено кафе.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ