Македонија

Познат пензиониран доктор од Тетово го убил својот син

Според првичните сознанија, станува збор за пензиониран доктор познат во Тетово, кој првин го убил својот син, кој бил со нарушено ментално здравје, а подоцна самиот си го одзел животот.

Според соседите, докторот А.Е. во последно време тешко се носел со болеста на синот. Во Тетово денеска биле пронајдени телата на 56-годишниот А.Е. и неговиот 27-годишен син В.Е. И двајцата биле пронајдени обесени во својот дом во Тетово.

ИЗВОР: СИТЕЛ

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ