Забава

Какви автомобили сакаат „спонзорушите“?

Уште едно одлично видео од работилницата на комичарот кој своевремено им рече на спонзорушите да одат што подалеку од него и „собираше“ девојки без ниеден изговорен збор (но со отворена врата од бело Ламборџини).

Витали овој пат глумеше турист во Лос Анџелес, момче кое, потпрено на скапоцен автомобил само прашува за насока. Првата девојка на која и` пријде му го објасни патот до Беверли Хилс, а потоа се согласи и да отиде на пијалок со него. „Одиме со овој автомобил?“ го праша целата пресреќна, кога на сцената настапи една бабичка која ги избрка подалеку од нејзината „машина“. Витали седна во „крш“ автомобил, а девојката си замина…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ