Забава

Ај доста романтика те молам види за голфот

Девојката си прекрасен начин како да се доближи и понатаму зближи со дечкото и веднаш почнала да шири романтики, ама изгледа дечкото си имал огромна мака па морал да побара помош за маката од девојката.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ