Некатегоризирано

Се шегуваше, се шегуваше и на крајот си го доби !

Дечкиве пред нова година решија да направат видео каде што ќе ги плашат луѓето во јавните WC-a. Целта е го полеваат подот со вода, но луѓето мислат дека е бензин и вадат запалка.

Со тоа не ги оставаат луѓето на раат. На, еден дечко му прекипи, веднаш излезе низ другата врата и, главниот шегаџија си го доби тоа што го бараше. Но, кога камерманот го виде тоа веднаш се повлече за да не го снајди истото и него.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ