Фудбал

Кога судијата ќе го згреши картонот и даде два картони за еден прекршок

Интересна ситуација се има случено во времето кога Роналдињо играше за Милан. Имено судијата го погреши картонот и за еден прекршок Роналдињо доби два картони.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ