Забава

Нејќум да ме е*ате појќе – Нискоградба Битола (Видео)

Изреволтиран граѓанин се јавува во централа за информации со цел да се информира за телефонскиот број за Нискоградба Битола, но изреволтиран е поради тоа што се јавува 4 пати и сите 4 пати му е даден погрешен број. Видеото што следува е комично lvl 99, мора да го погледнете.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ