Забава

Дали сте за отварање на јавни куќи во Македонија ?!

Новинарка му поставува прашање на испитаник дали мисли дека е добро да се отворат јавни куќи во Македонија. Испитаникот на го свати најдобро прашањето и дури дојде до одговорот на прашањето му требаа неколку минути.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ