Забава

Гулабот скокна во Вардар и направи самоубиство (Видео)

Долетале гулаби од Турција со болест кој што ги заразиле и другите Македонски гулаби. Поради тоа новинарката ги интервјуира двајца испитаници кои што и објаснуваат се како што треба за гулабите и болеста на гулабите и птичјиот грип.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ