Технологија

Фејсбук се соочува со нов проблем, не можe да се “четува”

Изгледа популарната социјална мрежа прави некои измени, или можеби има некаков посериозен проблем.


Имено, луѓето ширум светот ги преплавија форумите во врска со тоа дека веќе повеќе од 10 минути не се во можност да праќаат пораки.

Сѐ уште нема официјални информации од претставниците од Фејсбук да кажат за што точно станува збор.

Останува да го чекаме нивното објаснување…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ