Забава

Фестивалот на пивото – Прилеп 2014 вечерва на главната бина го најавува Ди-џеј Афро

По повод претстојниот Фестивал на пивото – Прилеп 2014 вечерва на големата централна бина пред Комерцијална банка на Плоштадот Александрија во Прилеп со почеток од 22.00 часот ќе настапи DJ АФРО.


Тој ќе го најави отпочнувањето на четирите фестивалски дена во кои Прилеп ќе пулсира во ритамот на забавата, пивото и музиката.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ