Еротика

Во полн елемент најдобриот задник на Балканот (Фото + Видео)

Атрактивната и сексипилна пејачка Сандра Продановиќ – Африка каде и да се појави ги мами воздишките на машката популација, а кога ќе го покаже нејзиниот секси задник во прв план доаѓа до кулминација.

Сандра, како и секоја година, е во посета на Црногорското приморје, а папарацо фотографите ја „уловија“ топлес на една плажа.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ