Свет

Вознемирувачко видео од нападот во Париз: Терористите безмилосно убија полицаец

Аматерско видео снимено од околните згради пред седиштето на сатиричниот весник Charlie Hebdo во Париз се појави на Јутјуб. На вознемирувачкото видео може да се погледне како терористите безмилосно убиваат полицаец на улиците во главниот град во Франција.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ