Свет

Косовецот Лавдрим Мухаџери сече глави во Сирија (ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ)

Еден од најпознатите косовци во ИСИС Лавдрим Мухаџери, откако го искина косовскиот пасошот сега почна и да сече глави во Сирија.Тој самиот ги објави овие како што може да видите трогателни фотографии, за потоа да ги објави босанскиот портал САФФ.


ИЗВОР: РЕПУБЛИКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ