Шоу бизнис

Дали Шакира ќе стане мајка по втор пат !

Шакира и Пике го чекаат своето второ дете, додека Милан е во исчекување на братче или сестра.Овие шпекулации ги потврдил пријателот на Шакира, Карлос Вивес: „Вистина е. Шакира е бремена и премногу среќна“, изјавил зачувувајќи ги деталите само за себе.


Претпоставките за втората бременост на Шакира започнаа по спектакуларното затворање на Светското првенство во Бразил. Плус, гласините беа дополнително загреани заради објавувањето на едно интервју во кое Шакира изјави дека би сакала да им сопствен фудбалски тим, па има желба да роди 8, можеби и 9 дечиња. Mоментално сме во исчекување на фотографија со трудничкото стомаче на Шакира.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ