Македонија

Се случи несреќа..

Вечерва околку дваесет часот и триесет минути се случи несреќа на местото викано Чумовчанец во Прилеп, повредено е 13 годишно девојче во собраќајна несреќа. Подетални информации не се познати.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ