Забава

ХИТ ВИДЕО: Слушнете како цел градски автобус чудесно ја пее песната на Чолиќ!

Ова момче во време на најголемиот метеж во градскиот автобус со слушалките на уши започна да ја пее песната на Здравко Чолиќ Кристина, и веќе на првите тактови му се придружи цел градски автобус.

Слушнете како се пее хитот на Чолиќ:

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ