Забава

Планината – најсилниот човек на светот ПРОТИВ ММА борецот Конор Мекгрегор (ВИДЕО)

Еден несекојдневен тренинг на професионалниот ММА борец. Што ли ќе се случеше доколку планината замавнеше ?!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ