Забава

НЕВЕРОЈАНО: Овој човек ни сам не си ја знае силата, нема да верувате колкава тежина крева

Често многу од нас одат во теретана со цел да ја зацврстат својата мускулна маса и да изгледаат подобро, но на овој човек не му се потребни тегови. Погледнете и сами што ли овој човек прави. Како му успева да крени неверојатни 250 кг. и притоа воопшто да не реагира на тој отпор како да крева 1 кг.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ