Забава

Жешка провокативна фотосесија со Прилепчанката Вики Луческа (ФОТО)

Градот Прилеп може да се пофали со многу работи: фестивалот на пивото, познатиот специјалитет ширден, Марковите кули, но и убавите девојки.

Прилеп има доста атрактивни девојки, доказ за тоа е и моделот Вики Луческа која што позираше за Телеграф.мк

Во продолжение погледнете ја жешката провокативна фотосесија на моделот од Градот под Марковите кули.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ