Македонија

ПPEКИН НА ГЛАСАЊЕТО ВО КРИВОГАШТАНИ: Полицијата интepвенирала поради сликање на ливче!

Алсат дознава дека на гласачкото место 1515, во с. Обршани, општина Кривогаштани, имало прекин на гласањето од 11:25 до 11:35 часот поради сликање на гласачкото ливче од страна на лицето К.П од с. Обршани. На самото место интервениpала полицијата и инспектор од Прилеп.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ