Македонија

Пешак настрада во сообраќајна несреќа на улица “Биди Маж” во Прилеп

трагедија во прилеп

Патничко моторно возило „голф“ управувано од Г.П.(46), денеска во 11:20 часот удрило во пешак М.Ш.(67) на улицата “Биди маж” во Прилеп. Од здобиените повреди пешакот починал. Увидот е во тек.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ