All for Joomla All for Webmasters
Македонија

Пешак настрада во сообраќајна несреќа на улица “Биди Маж” во Прилеп

трагедија во прилеп

Патничко моторно возило „голф“ управувано од Г.П.(46), денеска во 11:20 часот удрило во пешак М.Ш.(67) на улицата “Биди маж” во Прилеп. Од здобиените повреди пешакот починал. Увидот е во тек.

Биди Маж

ВРВОТ