All for Joomla All for Webmasters
Љубов и секс

Рита Ора објави топлес фотографии па го запали Инстаграм (ФОТО)

Рита Ора

Пејачката Рита Ора, која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, објави провокативни фотографии со секси порака, па ги постави на Инстаграм колку за да ја заскокотка мечтата на нејзините следбеници, првенствено, оние, машките.

Пејачката моментално е на турнеја низ Европа, а по успешниот концерт сакала да прикаже фотографии како изгледа нејзиното топлес афтерпарти …

You a snack. My after party consists of Cheetos 🔥

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

ВРВОТ