Љубов и секс

Рита Ора објави топлес фотографии па го запали Инстаграм (ФОТО)

Рита Ора

Пејачката Рита Ора, која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, објави провокативни фотографии со секси порака, па ги постави на Инстаграм колку за да ја заскокотка мечтата на нејзините следбеници, првенствено, оние, машките.

Пејачката моментално е на турнеја низ Европа, а по успешниот концерт сакала да прикаже фотографии како изгледа нејзиното топлес афтерпарти …

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ