All for Joomla All for Webmasters
Еротика

Албанската пејачка топлес на плажа, туристите шокирано ја гледаа (ФОТО +18)

Албанската пејачка Блеона Ќерети (39) ги фрапираше сите што ја видоа додека се одмараше на Сардинија.

Имено, таа на плажа дојде целодно гола, ако се одземе толку тенките бикини кои повеќе го откриваа, отколку што го покриваа нејзиниот задник. Цело време опуштено се сончаше и бањаше а потоа седна на пешкир и ги рашири нозете.

Да потсетиме, ова не е првпат Блеона да шокира. Иако никогаш во јавност не се појавила целосно гола, сепак се појави во скандалозно издание на журката на „Венити фер“.

ВРВОТ