Македонија

МАКЕДОНИЈА ЗАВИЕНА ВО ЦРНО: ВО СТРАШНА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ЗГАСНАA ДВА МЛАДИ ЖИВОТИ

страшна сообраќајна несреќа

Пред околу два часа на патот Петралинци-Балдовци се случи тешка сообраќајна несреќа помеѓу скутер и автомобил. На скутерот биле две млади момчиња С.К и А.М од село Дрвош (двајцата имале по 15 години) кои го загубија својот живот. На местото на несреќата се’ уште има екипа на СВР-Струмица кои детално ја истражуваат несреќата. Нека почиваат во мир двете млади момчиња. Со повеќе детални информации во текот на утрешниот ден.

ИЗВОР: СТРУМИЦА ДЕНЕС

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ