Балкан / Регион

УЖАСНА СНИМКА ОД МЕСТОТО НА ПУКОТНИЦИТЕ: Телото на убиен млад човек (18) сè уште лежи на паркингот (ВИДЕО)

Осумнаесетгодишниот Филип Л. веднаш им подлегнал на повредите, додека 21-годишниот Алекса Ђ e тешко ранет.

ВИДЕО ТУКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top