Ракомет

Како Полјаците се извлекоа … последните 10 секунди (ВИДЕО)

Македонија имаше одлична можност да го избегне поразот од домаќинот, но за жал нашите ракометари не успеаја да го реализираат последниот напад, за кого имаа дваесет секунди.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ