Ракомет

Полјаците пред време го знаеа резултатот (ФОТО)

Македонија загуби со еден гол разлика од Полска, а домашните навивачи точно го предвидоа конечниот резултат.Тие пред самиот почеток на натпреварот со нашата селекција

, излегоа со голем транспарент на трибините, и со подготвена порака на хартиени листови… „Бидете спокојни, и така ќе победиме со еден гол“…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ