Македонија

Колумнистот Костадин Керпичоски објави интересна фотографија на својот фб профил

Пред малку на социјалната мрежа колумнистот Костадин Керпичоски објави интересна фотографија. Во продолжение може да погледнете за што станува збор.

koliumna 

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top