Фудбал

Погледнете како младиот ракометар го охрабри Борко Ристовски

Малиот Илчо Ивчески од Прилеп го охрабри нашиот македонски ракометен голман Борко Ристовски преку неговиот фејсбук профил за синоќешниот натпревар помеѓу Македонија – Полска, кој за жал заврши со пораз за Македонија.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top