All for Joomla All for Webmasters
Фудбал

Погледнете како младиот ракометар го охрабри Борко Ристовски

Малиот Илчо Ивчески од Прилеп го охрабри нашиот македонски ракометен голман Борко Ристовски преку неговиот фејсбук профил за синоќешниот натпревар помеѓу Македонија – Полска, кој за жал заврши со пораз за Македонија.

ВРВОТ