Македонија

ДЕМОЛИРАНА БИЛЕТАРАТА НА АРЕНАТА „ТОДОР ПРОЕСКИ“!!! (ФОТО +ВИДЕО)

Денеска почна продажбата на влезниците на билетарите на Арената „Тодор Проески“ за мечот Македонија – Косово, кој се игра на 26 март. Отпочеток се било во ред, но потоа доцна попладнето, на видеото се гледа, откако неколку лица долго чекале и не успеале да дојдат до билет, ја демолирале едната билетара на Арената.

Интересно е тоа што имаше најава дека за овој меч интересот е голем, сепак ја немаше таа гужва, барем не денеска, пред билетарите каде се продаваа влезниците за мечот Македонија – Косово.

demolirane na biletarata za karti za so kosovo 5 sati cekat za karti

Posted by Elvis Zaza on Tuesday, March 3, 2020

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top