Ракомет

Дали го препознавте членот на Македонската фаланга ?

Македонската ракометна репрезентација може да се пофали со силна поддршка на европското првенство за ракометари во Полска, но еден навивач кој е доста познат на Македонската јавност е во центарот на вниманието на репортерите од ЕХФ

ДАЛИ ЗНАЕТЕ ЗА КОГО СЕ РАБОТИ ?????

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ