Ракомет

МАКЕДОНИЈА ОШТЕТЕНА: Цепелинот на Манасков чист погодок (ВИДЕО)

Пред крајот на првото полувреме Македонија изведе прекрасна акција, во која Манасков реализираше со цепелин. Но, судиите го поништија голот, наводно поради престап на нашето лево крило. Погледнете и пресудете сами.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ