Ракомет

ГИ ТРЕСНАА ОД ЗЕМЈА: Цепелинот на Манасков и Лазаров (ВИДЕО)

Егзекутори на фантастичната атракција беа Кирил Лазаров и Дејан Манасков, кој одиграа „дупли пас” по кој десниот бек лесно реализираше за водство 8-6 на жолто-црвената селекција.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ