Ракомет

ГИ ТРЕСНАА ОД ЗЕМЈА: Цепелинот на Манасков и Лазаров (ВИДЕО)

Егзекутори на фантастичната атракција беа Кирил Лазаров и Дејан Манасков, кој одиграа „дупли пас” по кој десниот бек лесно реализираше за водство 8-6 на жолто-црвената селекција.

 

To Top