Фудбал

Кои се двете екипи во Европа без примен гол ?!

Лигите започнаа, а со тоа започнаа и возбудувањата и неочекуваните изненадувања. НО, што е интересно две екипи од Европа се до сега без примен гол.

Сигурно можете да погодите. Тоа се екипите на Барселона и Јувентус, кои што годинава до сега покажаа инзворедна игра и се надеваме дека ќе станат шампиони во своите лиги, и ќе направат добри успеси во елитната Лига на Шампиони.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ