Други спортови

Гола жена влета на теренот, редарите касно реагираа (Видео)

На рагби дуелот меѓу селекциите на Аргентина и Нов Зеланд гола девојка влета на теренот и ги избезуми редарите кои се сторија се да ја сопрат.Девојката со име Роуз Купа си ја остварила желбата и без алишта истрчала на рагби дуелот, го привлекла вниманието на сите присутни, а изнудила радост и кај редарите кои дури почнаа да ја гушкаат.


25-годишната Роуз Купа потполно гола втрча на терен, го прекина натпреварот на една минута и на крајот беше запрена од обезбедувањето.Токму реакцијата на обезбедувањето е најкомична во целиот настан бидејќи премногу „професионално“ му пристапија на случајот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ